Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

У бабусі на городі

       21.11.2018 р. щедра Господиня-осінь завітала з останніми подихами  рум’яних яблук та  медових  груш, гарбузовою кашею та квашеною капустою в Крижопільський ДНЗ (ясла-садок) №5.

    Святково по-осінньому прибраний зал. Біля плетеного тину  на городі примостились бабусині овочі (діти середньої та старшої групи).Бабуся (вихователь Шологон О.І.) радо запросила всіх вихованців садочка на збір урожаю. Ох і ж весело  та з задоволенням танцювали, співали, розповідали про себе і Морквиця з  Огірком, і Буряк з Часником та й уся бабусина городина. Гарно звучало соло Помідорчика у виконанні вихователя Мазник Т.В.. Гучними оплесками вітали  усю Гарбузову родину (сценка у виконані вихователів « У бабусі на городі»). Пан Гарбуз (Прищепко В.С.) вирішив одружитись і обирав собі гідну дружину. Співали й танцювали:  Капуста (Вусата Н.В.), Картопля (Грицюк С.Г.), Цибуля (Довгань Л.В.), Диня (Кабак Л.А.).

        Гарний сценарій та  музичний супровід (керівник музичний Миронюк К.В.) зробили  захід незабутнім. Свято дало багато позитивних емоцій всім учасникам та гостям.« повернутися до списку новин