Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин.

14 травня 2019 року в районному Будинку культури відбувся І (районний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» .

  Мета даного заходу - розвивати творчі здібності, згуртовувати учнів, створювати умови для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювати впевненість у собі та ініціативність у пропагуванні здорового способу життя.

У Фестивалі взяли участь  команди закладів загальної середньої освіти освіти Крижопільського  району: «Здорові діти» СЗШ I-III ст.  №1 смт Крижопіль, «Весна» СЗШ I-III ст.  №2 смт Крижопіль, «Веселка здоров’я» СЗШ I-II ст. с.Соколівка, «Живчики» СЗШ I-III ст.  с.Жабокрич, «Титани» СЗШ I-III ст. с.Вербка, «Стронг» СЗШ I-III ст.  №1 с.Городківка, «Фортуна» НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Куниче.

Відповідно до Положення про проведення фестивалю-конкурсу  кожна  команда – представила  літературно – музично – спортивні  міні-композиції тривалістю до 10 хвилин, роботи для участі у  конкурсах  плакатів та фотографій, а також взяла участь у конкурсі-вікторині з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я та здоров’я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді.

Учасники ознайомили присутніх із власними креативними думками, розповсюдили кращий досвід із профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя.

Після підрахунку отриманих командами балів визначились переможці: серед СЗШ І-ІІІ ступенів перше загальнокомандне місце виборола команда «Весна »  СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, друге місце у команди «Стронг» СЗШ І- ІІІ ст. №1 с.Городківка, третє місце у команди «Здорові діти » СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

Серед СЗШ І-ІІ ступенів:

I місце – команда  «Веселка здоров’я » СЗШ І-ІІ ст. с. Соколівка,

II місце - команда «Фортуна» НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Куниче

За активну участь у Фестивалі відзначено команди  «Живчики»     СЗШ І-ІІІ ст. с. Жабокрич та «Титани» СЗШ І-ІІІ ст.  с. Вербка.

Безперечно, що подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Однак при цьому не потрібно забувати, що цей шлях нелегкий і потребує наполегливої цілеспрямованої щоденної праці.

Дякуємо всім за участь та вітаємо переможців!« повернутися до списку новин