Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

День фізичної культури та спорту в Крижопільському районі

       З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя 13 вересня 2019 року у  СЗШ І-ІІІ ст.. №1 с. Городківка відбулося свято « Відкриття шкільної Спартакіади», яке зібрало разом усіх учнів, вчителів та батьків. Розпочалось воно традиційною лінійкою, на якій нагороджували кращих спортсменів школи.

        Ми гордимося спортивними досягненнями  учнів нашої школи, яка, безумовно, одна з кращих у районі. Наші юні спортсмени беруть участь у районних,обласних змаганнях і посідають там призові місця.  

      Учитель фізкультури  Тиндюк Володимир Аксентійович підвів підсумки виступів спортсменів школи. В минулому навчальному році школа посіла почесне ІІ місце в заліку 19 районної спартакіади.

     Скрасили   фізкультурне свято пісні, виконані кращими співаками школи, та танець дівчат «Спортивний коктейль».

  Під звуки урочистого олімпійського маршу школярі вирушили на стадіон, де відбувся символічний пробіг. Урешті-решт 379 учнів школи та вчителі  пробігли більше 110 кілометрів.

На завершення всі сфотографувалися… Не вщухав веселий сміх, настрій надовго залишався бадьорим.  Попереду змагання: шкільні, районні та обласні. Нехай вони будуть успішними! Сподіваємось, що в нашому районі росте гідна зміна олімпійським чемпіонам.« повернутися до списку новин