Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

НОВИНИ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2020

12 червня 2020 року пізно ввечері на сайті Кабінету Міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

Український центр оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) просить учасників пробного ЗНО 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників.

Напередодні УЦОЯО  повідомляв про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування. УЦОЯО підтверджує цю інформацію і сьогодні: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, Групи Нафтогаз України – ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів.

Ми надзвичайно вдячні за пророблену упродовж останніх тижнів роботу. УЦОЯО просить відповідальних за пункти проведення та їхніх помічників прийти на пункти проведення пробного ЗНО, щоб скеровувати учасників, які все ж не отримають інформацію про неможливість  роботи пункту тестування.

З огляду на ситуацію, що склалася, УЦОЯО пропонує учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  учасникам пробного ЗНО рекомендовано дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 

Нагадуємо, що експерти УЦОЯО за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 

Тестові зошити учасників пробного ЗНО знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів учасники пробного ЗНО зможуть отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО учасники пробного ЗНО зможуть за посиланням (https://www.youtube.com/watch?v=rFVrxwEHlLs). УЦОЯО також підготує додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень.

Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а УЦОЯО зробить усе, щоб виконати свої зобов’язання перед зареєстрованими учасниками пробного ЗНО!

Крім того, інформуємо, що Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення  (детальніше –  за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/uchasnikam-probnogo-zno-povernut-koshti-mon-ta-minfin-gotuyut-vidpovidnij-poryadok).

 

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин