Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Відбувся турнір з шахів серед учнів шкіл та закладів професійно-технічної освіти

       У Крижопільському районному Будинку культури, відбулася відкрита першість з шахів серед учнів 1-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти. У турнірі зареєструвалися та змагались між собою 84 учасники з Крижопільського, Піщанського, Томашпільського районів та міста Вінниці.

         Турнір відкрив Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков. З вітальним словом виступили начальник відділу культури, молоді та спорту Крижопільської РДА Оксана Кройтор, представник обласної шахової Федерації, керівник Вінницького дитячого шахового клубу «Романтик» Михайло Шафір, голова профспілки працівників сільського господарства району Віктор Магуран та активний прихильник шахового руху на Крижопільщині Олександр Гіроль (ГО «Акорд»).

     Михайло Шафір привіз в дарунок крижопільчанам від Вінницької обласної Федерації шахів комплекти шахів та нагородив спонсорів турніру почесними грамотами Вінницької обласної Федерації шахів. Усі призери турніру були нагороджені грамотами відділу культури, молоді та спорту Крижопільської РДА, подарунками від Крижопільської селищної ради, грошовими винагородами від спонсорів. Дякуючи спонсорам, учасники турніру мали змогу пригоститись чаєм та солодощами, а гості турніру ще й пообідати та ознайомитись з найкращими пам’ятками і краєвидами нашого Крижопілля.

      До організації свята долучилися відділ освіти Крижопільської РДА (Ганна Годован), директор СЗШ І-ІІ ст. с.Соколівка Микола Лозовський, які забезпечили організацію участі учнів закладів загальної середньої освіти району, запрошення учнівських команд із інших районів, суддівство турніру, а також ДЮСШ (Володимир Чекурда), який забезпечив медичний супровід на турнірі.

      Суддівство змагань забезпечували: Микола Лозовський – голова суддівської колегії та члени суддівської колегії: Ганна Годован, Віктор Магуран та Наталія Дубина.  Шаховий турнір проводився згідно «Правил шахової гри ФІДЕ» від 01.07.2014 року.

За рішенням суддівської колегії турніру (голова – директор СЗШ І-ІІ ст. с.Соколівка Микола Лозовський) визначено призерів турніру:

 • в індивідуальному заліку серед хлопців:
  1 місце – Пюро Владислав (м.Вінниця);
  2 місце – Григоренко Назар (м. Вінниця);
  3 місце – Фаренюк Даніель (с.Дмитрашківка, Піщанського р-ну);
 • в індивідуальному заліку серед дівчат:
  1 місце – Мордванюк Олена (с. Соколівка, Крижопільського р-ну);
  2 місце – Швець Вікторія (м. Вінниця);
  3 місце – Мордванюк Олександра (с. Соколівка, Крижопільського р-ну);
 • серед учасників селища Крижопіль (юнаки):
  1 місце – Шулик Дмитро (смт Крижопіль);
  2 місце - Мостовик Тарас (смт Крижопіль);
  3 місце – Цегельний Владислав (смт Крижопіль);
 • серед учасників селища Крижопіль (дівчата):
  1 місце Мостовик Віра (смт Крижопіль);
  2 місце – Шулик Дарія (смт Крижопіль);
 • серед професійно-технічних закладів Крижопільського району:
  1 місце – Ковальчук Віталій (Заболотненське ВПУ №31);
  2 місце – Котець Ростислав ( Крижопільський ПБЛ);
  3 місце – Кукурудзяк Михайло (Заболотненське ВПУ №31).

      Концертна програма, яку підготували аматори районного Будинку культури та Крижопільської школи естетичного виховання,  наповнили шаховий турнів святковим настроєм і позтивними емоціями.

   Слід відзначити, що у нашому районі активно розвивається такий вид спорту, як ШАХИ, радує підтримка керівництвом району, селища, спонсорами та любителями шахів вказаного виду спорту!

 

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин