Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Сьогодні завершується зовнішнє незалежне оцінювання

Сьогодні, 17 липня 2020 року, завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, участь у якому дасть змогу випускникам закладів загальної вступити в омріяні заклади вищої освіти. Завершується зовнішнє незалежне оцінювання тестуванням з хімії.

Для участі в ЗНО з хімії зареєструвалися 7 учнів 4-х закладів загальної середньої освіти району. ЗНО проходитиме у м.Вінниця  КЗ «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради» (вул. Богдана Ступки, 13). Відділ освіти райдержадміністрації спільно з керівниками закладів загальної середньої освіти організували підвезення шкільним автобусом усіх учнів, учасників ЗНО, які його потребували до пункту проведення ЗНО,  з дотриманням протиепідемічних заходів і карантинних вимог та у супроводі відповідального учителя.

Тест із хімії налічує 52 завдання, за правильне виконання яких можна набрати 74 бали. 

Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.  

Допуск учасників до пункту проводиться з 9:50 до 10:50. 

 

Бажаємо учасникам ЗНО успішного проходження тестування з хімії!!!

 

Ганна Годован 2-19-85



« повернутися до списку новин