Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Результативний виступ учасників нашого району на третьому обласному етапі конкурсу «Зіркова мрія-2020»

  20 лютого в обласному Будинку культури учителя (м.Вінниця) проходив третій обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020».

     Представляли наш район на обласній сцені  переможці районного етапу конкурсу – дев’ять учасників із п’яти закладів загальної середньої освіти району та Районного будинку школярів у двох номінаціях:

художнє читання

- Калініна Олександра, учениця 11 класу (старша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль з інструментальним супроводом (скрипка) учениці Ковальчук Катерини, учениці 11 класу цієї ж школи;

- Руденко Дар‘я, учениця 11 класу (старша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. с.Соколівка;

- Олійник Поліна, учениця 6 класу (середня вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка;

- Жилко Віталій, учень 3 класу (молодша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №2 смтКрижопіль;

вокал

- Рабозей Анастасія, учениця 11 класу (старша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка;

- Паслай Назар, учень 8 класу (середня вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №2 смтКрижопіль;

- Апостол Вікторія, учениця 7 класу (середня вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №2 смтКрижопіль;

- Пристанчук Вероніка, учениця 6 класу (середня вікова група) вихованка Районного будинку школярів;

- Машорчак Олександра, учениця 4 класу (молодша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець.

За результатами рішення журі обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020» із 9 учасників 8 здобули перемоги (два перших і два других місця у номінації «художнє читання»; одне перше, два других та одне третє місце у номінації «вокал»), а саме:

у номінації «художнє читання»:

І місце – Руденко Дар‘я, учениця 11 класу (старша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. с.Соколівка;

І місце – Жилко Віталій, учень 3 класу (молодша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль;

ІІ місце – Олійник Поліна, учениця 6 класу (середня вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка;

ІІ місце – Калініна Олександра, учениця 11 класу (старша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль з інструментальним супроводом (скрипка) учениці Ковальчук Катерини, учениці 11 класу цієї ж школи;

у номінації «вокал»:

 І місце – Машорчак Олександра, учениця 4 класу (молодша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець;

ІІ місце – Рабозей Анастасія, учениця 11 класу (старша вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка;

ІІ місце – Паслай Назар, учень 8 класу (середня вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №2 смтКрижопіль;

ІІІ місце – Апостол Вікторія, учениця 7 класу (середня вікова група) СЗШ І-ІІІ ст. №2 смтКрижопіль

І всього півбала не вистачило до призового місця у номінації «вокал» ще одній учасниці нашого району вихованці Районного будинку школярів Пристанчук Вероніці (середня вікова група).

Радіємо за успіхи учасників та учителів, які їх підготували, за  гідне представлення нашого району на обласному конкурсі у м.Вінниця. Залишайтесь творчими, підкорюйте нові висоти, ставте нові цілі та досягайте їх! Бажаємо нових творчих успіхів!

 

 

Ганна Годован 2-19-85



« повернутися до списку новин