Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2018-2019 навчального року

   14 травня Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти спільно з Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації провели інструктивну нараду для відповідальних за пункти проведення ЗНО у Вінницькій області, відповідальними особами за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в округах ЗНО.

  На нараді виступила  заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, яка зупинилася на питаннях організованого завершення 2018-2019 навчального року, проведення державної підсумкової атестації, у т.ч. у формі зовнішнього незалежного оцінювання, забезпечення підвезенням випускників 11-х класів та вчасного їх прибуття на пункти тестування, зміна режиму роботи закладів, на базі яких будуть працювати пункти проведення ЗНО. Також Олена Афанасіївна повідомила, що Департамент освіти і науки облдержадміністрації визначив термін проведення свята «Останнього дзвоника» у закладах загальної середньої освіти області – 31 травня, що дасть можливість забезпечити виконання навчальних планів та програм (остаточні рішення про терміни завершення навчального року заклади приймають самостійно).

         На нараді також виступив директор ВРЦОЯО Геннадій Кузьменко, який зупинився на нормативно-правовій базі, що регламентує проведення ЗНО-2019, заходах безпеки,  на вимогах щодо роботи пунктів проведення ЗНО, залучених педпрацівників до роботи у пунктах проведення ЗНО, а також на ризиках під час проведення ЗНО та запобіганні порушень у роботі пунктів тестування, залучених працівників, учасниками ЗНО тощо. Далі нараду продовжила заступник директора ВРЦОЯО Альона Козаченко, яка детально зупинилася на всіх етапах та деталях роботи пунктів проведення ЗНО, її виступ супроводжувався презентацією. Також усім відповідальним за пункти проведення ЗНО були роздані пакети інструкційних матеріалів.

           На нараді від нашого району брали участь відповідальна особа за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в нашому окрузі та відповідальні за пункти проведення ЗНО в нашому районі: заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Ганна Годован, директор СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль Микола Мартинюк та заступник директора  з НВР СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль Людмила Рясна.

        Відповідно до наказу Вінницького  регіонального центру оцінювання якості освіти від 19.04.2019  №26 «Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році у Вінницькій області» смтКрижопіль визначено базовим населеним пунктом для здачі ЗНО випускниками Крижопільського та Піщанського районів  та затверджено 2 пункти тестування української мови і літератури (23 травня 2019 року) №53 – СЗШ І-ІІІ ст. №1смт Крижопіль та №54 – СЗШ І-ІІІст. №2 смт Крижопіль.

 

 

Заступник начальника відділу освіти, молоді

та спорту Крижопільської райдержадміністрації                     Г.ГОДОВАН« повернутися до списку новин