Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Будинок школярів - серед переможців.

      Новий навчальний рік - нова перемога Будинку школярів (директор О.Герасимчук).

     Дипломами та цінними подарунками відзначили в ОДА переможців обласного фестивалю аматорського військово-патріотичного   короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє». Церемонія нагородження відбулась сьогодні, 13 жовтня, в залі засідань обласної державної адміністрації за участі заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького. Захід проводився з дотриманням необхідних карантинних умов.

        Проведення  фестивалю саме до Дня захисника України, коли  ми вшановуємо мужність та героїзм  захисників незалежності і територіальної цілісностіУкраїни, започаткував Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації за підтримки Департаменту освіти і науки ОДА.

  Напередодні свята, обласний фестиваль аматорського військово-патріотичного короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє» на Вінниччині проходить вже втретє. Цьогоріч  у фестивалі брали  участь 25 фільмів з 13 районів та міст області в номінаціях: документально-публіцистичний фільм; навчальний; ігровий та анімаційний. Дипломи переможцям  вручали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Здітовецький, заступник директора  Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю ОДА Альона Лавровська та в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк. У кожній номінації прийнято нагороджувати авторів 4 кращих фільмів.  Серед переможців нинішнього року у номінації "Ігровий фільм" є  фільм "Присягу двічі не дають", який створили  вихованці районного Будинку школярів  спільно із  Крижопільським райвійськкоматом (військовий комісар Олег Стецюк ) та ГО "Спілка учасників АТО Крижопільського району".

    Вітаємо Валерію Андрусяк, Олександру Барабаш, Інну Бунь та їхнього наставника Володимира Івановича Андрусяка з вагомою перемогою!« повернутися до списку новин