Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Дружній візит делегації освітян з Польщі

            22 жовня 2019 року  в наш район прибула польська делегація Початкової  школи №1 ім.Адама Бориса м.Вітково Великопольського воєводства у складі 14 осіб. Делегація перебуватиме в нашому районі до 24  жовтня та передбачає досить насичену програму.

        Приємно відзначити, що за сприяння районної державної адміністрації стала можлива така співпраця, а офіційні зустрічі мають своє продовження та переросли у теплі дружні стосунки між  освітянами та учнями двох країн.      О 14 годині відбулася святкова зустріч гостей у СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль, за участі голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Панчука, заступника голови райдержадміністрації Валентини Круць, заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Ганни Годован, директора РМЦЗО Наталі Пестик, методистів Жанни Тесмінецької та Олени Баліцької, представників селищного голови Олександра Третьякова, які вітали гостей гарними побажаннями та сувенірами. Також із вітальними словами виступили директор школи Микола Мартинюк та заступник директора зі школи у Віткові Арлета Бекас, голова товариства поляків Вадим Становський. Гостей також вітали танцювальний колектив СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль «Юність» (керівник Галина Роздорожнюк), вокальний ансамбль школи (керівник Олена Литвин), фольклорний гурт «Лада» (керівник Ольга Вовк). Вітальна концертна програма СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль показала як багата на таланти є українська земля. Цього ж дня гості з Польщі відвідали музей академіка Данила Кириловича Заболотного, побували у костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії с.Городківка, де почули цікаву розповідь про тернисту життєву дорогу та подвижницьке служіння легендарного ксьондза о. Мартиніана Войцеха Дажицького.  Увечері польських школярів  гостинно приймали в українських родинах, де для них приготували смачні почастунки та цікаві розваги.

 

Заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту                                                                            Ганна Годован« повернутися до списку новин