Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Відбулися районні олімпіади з екології, англійської мови та астрономії

    15, 16 та 17 листопада відділ освіти, молоді та спорту спільно з районним методичним центром провів ІІ-й (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, англійської мови та астрономії на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

    У вказаних олімпіадах взяли участь відповідно 9, 30 та 9 переможців І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з 9 закладів загальної середньої освіти.

     Слід відзначити, що на районній олімпіаді з екології були представленні ряд цікавих проектів. Так, учениця СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка Анжела Чепурко захищала проект «Екологічний стан річки Марківки в умовах антропогенного навантаження у межах села Городківка»,  учениці  СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль Катерина Швець – «Автомобіль – джерело хімічного забруднення» та Анастасія Пацай – «Грунтова ерозія та запобігання розвитку ерозійних процесів».

    Звертаємо увагу, що на наступному тижні відбудуться районні олімпіади з економіки, трудового навчання та географії, відповідно 22, 23 та 24 листопада 2019 року. З  економіки та географії, відповідно 22 та 24 листопада, пройдуть на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, а  районна олімпіада з трудового навчання (23 листопада) – на базі СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль .

      Оргкомітет районного етапу олімпіад нагадує, що з завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком районних олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту http://kryzhopil.osv.org.ua/. З питань організації та порядку проведення олімпіад можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту чи за телефоном 2-19-85 (з 8.00 до 17.15).  

      Бажаємо всім учасникам успіхів!

 

З повагою, голова оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської РДА                             Ганна ГОДОВАН« повернутися до списку новин