Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Навчання грамоти дошкільників

       25 лютого 2020 року в Крижопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №5 смт Крижопіль відбулось  заняття Школи майстерності педагога «Навчаємо грамоти дітей правильно та цікаво».

     Одним із важливих  напрямків роботи вихователя ДНЗ є навчання дітей  грамоти. Актуальність  цієї роботи визначається введенням обов‘язкової  дошкільної освіти з п‘яти років, вимогами наступності та перспективності в роботі, двох ланок освіти – дошкільної та початкової, сучасними вимогами до мовленнєвого розвитку дітей, оволодіння ними рідною мовою як засобом спілкування.

         Керівник школи Бондар Т.М. ( вихователь-методист Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль) поетапно виокремила  завдання, як навчати дітей  старшого дошкільного віку грамоти – ознайомлення зі звуками, навчання дітей  звуковому аналізу слів, ознайомлення зі складами, різними групами слів, з реченнями, з буквами, підготовки руки дитини до письма.

         Вихователь Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №5 смт Крижопіль Шологон О.І. розповіла про використання інноваційних технологій під час проведення занять навчання дошкільників елементів  грамоти, поділилась  з колегами своїми напрацюваннями з даного питання.

         На практичному занятті з розвитку мовлення в старшій групі з елементами навчання грамоти «Зимові ігри та розваги» вихованці  Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №5 смт Крижопіль під супроводом  вихователя Грицюк С.Г. продемонстрували  свої вміння відповідати  на запитання, промовляти чистомовки, робити звуковий аналіз слів, називати склади, складати речення, працювати за картиною та конструктором LEGO.« повернутися до списку новин