Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Встеляємо килимом доріженьку тобі, 2019 рік!

У СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль із мирними сподіваннями на щастя й добробут першими розпростерли обійми для Новоріччя наші першокласники – крилата юнь 12-річного навчання ( 1-А клас – класний керівник Савчук С.В.; 1-Б клас – класний керівник  Рачинська Л.Є., вихователь ГПД – Ліщишина Н.М.; 1-В клас – класний керівник Федорчук Ю.М.).

          Маленькі нушики вперше відкрили для себе святкову шкільну ялинку-красуню на великій сцені, вперше учнівські колективи дружно бажали собі і батькам наснаги й звитяг, зачудовано ловили кожне слово Дідуся Мороза й Снігуроньки.

            Дехто ще губився в хороводі, дехто вишукував поглядом маму, а хтось ховався за вчительку, але не було жодного байдужого й сумного обличчя, що й потрібно було довести: НУШ – це острівок творчого бачення світу, рольових ігор і бажання пізнавати світ із широко розплющеними очима.

Якби Крижопільському лісгоспу необхідна була реклама про збереження хвойних насаджень, то лісники, не задумуючись, взяли б для відеоролика новорічний виступ учнів 2-А класу ( класний керівник – Товстолік Г.В., вихователь ГПД – Гончар Л.В.).

            Як натхненно й серйозно діти підійшли до проблеми вирубування лісової красуні, який біль відчувався в душах лісових мешканців!

            Захід пройшов не тільки яскраво, а й навчально – «Ескімо «3 в 1»:

  • подарували всім відчуття свята, що наближається;
  • показали свої таланти;
  • прагнули переконати присутніх, що потрібно жити в гармонії з природою, бо без неї ми – ніщо!

             Безмежне море емоцій вихлюпнули діти на найрідніших людей – батьків, яким за співпрацю щира вдячність!

 

          Як же здивували учні 2-Б класу (класний керівник – Лиса Л.Г., вихователь ГПД – Резнік Л.В.) сценічною вправністю, злагодженістю дій, вихованістю, артистичністю!

          Запросивши на свято героїв улюблених мультсеріалів, переконливо довели, що Новий рік буде щасливим і сонячним, якщо між нами житиме добро і взаємодопомога, якщо дбатимемо про кожну насінину, з якої народжуються ялинки, і про кожну живу істоту.

           Хороводи, пісні, поетичні привітання дарували батькам їхні діти з відкритою душею, з вірою у мирний прийдешній рік!

           Батькам низький уклін за розуміння і підтримку.

          Своє новорічне дійство 6-А клас (класний керівник – Пацай Т.І.) розпочав феєричним флешмобом сніговиків, чим задав тон для здійснення бажань. Яких? Потрапити в казку.

          І ось палац, освітлений вогнями. І принц, що зачекався на принцесу… І сталось диво: здійснилася мрія Попелюшки! Тільки той, хто має добре серце, працьовиті руки, світлу душу заслуговує на винагороду.

          Чудово зіграні ролі, вистава добігла кінця, а ми ще чекаємо продовження. Адже тільки казка дарує безліч емоцій і віру в перемогу добрих сил.

           Діти привітали батьків із святами, побажали гараздів, здоров’я, миру!

У чарівний світ дитинства покликали нас учні 6-Б класу (класний керівник – Гончар Н.М.), підготувавши добірку із найкращих мультиплікаційних фільмів і калейдоскопу героїв.

         Діти грали казку, як справжні артисти: перевтілення в художні образи були просто непідкупні!

          Чого лише варті сучасні Баба Яга і Чахлик Невмирущий! А саме вони вели казкове царство на конкурс «Містер і Міс – 2019».

          Усі дивувалися: казка у віршованій формі, а як вдалася шестикласникам!

           Це стається тільки тоді, коли в роботу вкладаєш душу. А ще коли допомагають, живуть шкільним життям батьки, то й успіх є реальним, як би важко не було на репетиціях.

           Найбільше радує те, що учні ще зовсім малі, але усвідомлено несуть у життя істину: «Хай світом править доброта, бо тільки вона на цій землі свята!»

Мабуть, було б якось неправильно, якби перший день відкриття новорічно-різдвяних свят не завершився українськими вечорницями. А саме їх презентував нам 8-Б клас (класний керівник – Івасіва Л.В.).

              Непомітно промайнули 1,5 години: жарти, сміх, залицяння, пісні про кохання, вірність, родину, запальні танцювальні «па», приголомшливі театральні сцени, щирість і щедрість господарів вечорниць та їхніх кумась – усе так властиве нам, українцям!

              Розмаїття традиційних костюмів, декорації сільської хати, встеленої рушниками, вареники й узвар на столі. Чом не «Ніч перед Різдвом»? Тільки в цю пору й трапляється щось незвичайне! Споконвіків ми віримо в диво – і дорослі, і малі.

              Язичництво живе в наших генах, саме воно тримає нас на землі, як націю, бо вчить любити одне одного, поважати старших, обожнювати природу, вірити в Бога, бути добродіями, розмовляти рідною мовою і виливати душу в піснях.

              Своєрідним шедевром вийшов танець під найчарівнішу українську пісню «Ніч яка місячна». З облич юнаків і дівчат хоч ікони малюй!

              Восьмикласники не тільки повернули присутніх до першооснов буття нашого народу, а й ще раз переконали в талановитості й самобутності українців.

               Хай прийдешній рік дарує вам родинне тепло, віру в мирний день, надію на здійснення бажань!« повернутися до списку новин