Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Щаслива лапа

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість.

         Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин запобігає жорстокій поведінці у майбутньому. Саме тому 2 березня Крижопільський ДНЗ (ясла-садок)  № 1 смт Крижопільприєднався до Всеукраїнського заняття доброти. Вихователі всіх груп  із вихованцями провели цікаві , змістовні заняття «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», ініційоване Благодійним фондом «Щаслива лапа».

    Діти із задоволенням поділились розповідями про своїх чотирилапих друзів, про їх характер та звички. Дошкільнята дізнались багато цікавого: історію одомашнення тварин, значення у житті людини та їх взаємовідносини, про доброту і милосердя, про цінність життя іншого .

     Завдяки цікавим  іграм, завданням,  розгляданням  малюнків, перегляду мультфільмів, бесідам за картинами, діти отримали змістовні та корисні знання, сповнені гуманного та відповідального ставлення до тварин. А на завершення - кожен вихованець намалював свого улюбленця.« повернутися до списку новин