Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Розпочався районний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020»

     На виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької  обласної організації Профспілки працівників освіти і науки від 27.12.2019  №646/Пр.№2 «Про проведення обласного фестивалю вчительської  та учнівської творчості «Проліски надії-2020», відповідного наказу відділу освіти (зі змінами), з метою підтримки й розвитку українського мистецтва,  піднесення авторитету і відродження національної культури, пропаганди мистецьких національних надбань і кращих зразків світової класики, активізації мистецького руху на Вінниччині,  підвищення рівня виконавської майстерності творчих колективів та зміцнення творчих зв’язків, 21 лютого розпочався районний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020» (далі - Фестиваль), згідно графіка, що додається.

     Перший день районного етапу проходив на базі СЗШ І-ІІІ ст. с.Жабокрич у відремонтованій актовій залі, куди з’їхалися конкурсанти з СЗШ І-ІІІ ст. с.Соколівка, СЗШ І-ІІ ст. с.Соколівка, НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Куниче, а на завершення першого конкурсного дня виступили учасники СЗШ І-ІІІ ст. с.Жабокрич.

     Відкрила фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020» голова журі Ганна Годован, яка привітала учасників із початком конкурсу талантів, творчих обдарувань, юних зірочок та побажала всім учасникам фестивалю успішних виступів. Також Ганна Анатоліївна привітала всіх присутніх з Міжнародним днем рідної мови.

    За результатами виступів учасників фестивалю слід відзначити, що перший день конкурсу вдався: конкурсанти порадували гарними різножанровими виступами (хореографія, вокал, інструментальна композиція, інсценізація, хоровий спів тощо), подарували море позитивних емоцій…

    Журі фестивалю щиро дякує керівникам за підготовку та добір номерів, а всім конкурсантам за гарні виступи, за їх талант та подаровані всім присутнім щирі позитивні емоції …

Ганна Годован 2-19-85

Графік "Проліски надії - 2020".pdf« повернутися до списку новин