Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Методичне об‘єднання учителів географії та економіки на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Крикливець

16 листопада 2918 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Крикливець було проведено методичне об‘єднання учителів географії та економіки.

Відкритий урок з географії на тему “ Сільське господарство світу “ провела учителька СЗШ І-ІІІ ст. с. Крикливець Кравець Яна Вікторівна. Аналізуючи урок, голова методичного об‘єднання, Мартинюк Микола Іванович звернув увагу учителів на методично вірно проведений урок, правильність вибору методів та прийомів, доцільного застосування ІКТ.

В обговоренні теоретичних питань “ Ігрові форми   як дієвий засіб активізації пізнавальної активності учнів на уроках географії “, “ Інноваційні методи викладання на уроках економіки “ взяли участь всі члени методичного об‘єднання.

Методист Крижопільського районного методичного центру закладів освіти Мазур В.І. зупинився на питаннях ЗНО учнів  з географії у 2019 році.

Завершилось методичне об‘єднання учителів географі та економіки відвідуванням позакласного заходу , присвяченому Дню сільського господарства.« повернутися до списку новин