Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Районні олімпіади продовжуються!

    22, 23, 24, 30 листопада та 1 грудня відділ освіти, молоді та спорту спільно з районним методичним центром провів ІІ-й (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із економіки, трудового навчання, географії,  української мови та літератури, а також історії за завданнями, надісланими Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації в день проведення відповідних олімпіад. Районні олімпіади з економіки, географії,  української мови та літератури, а також історії пройшли на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, а  районна олімпіада з трудового навчання (23 листопада) – на базі СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль.

   У вказаних олімпіадах взяли участь 209 переможців І етапу вищевказаних олімпіад з 16 закладів  загальної середньої освіти та Крижопільського професійного будівельного ліцею.

    Звертаємо увагу, що наказом Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації проведення районної олімпіади з  інформатики перенесено з 29 листопада на 21 грудня.

    6, 7 та 8 грудня відбудуться районні олімпіади з німецької та французької мов, фізики та біології на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

     Оргкомітет районного етапу олімпіад нагадує, що зі завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком районних олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту http://kryzhopil.osv.org.ua/. З питань організації та порядку проведення олімпіад можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту чи за телефоном 2-19-85 (з 8.00 до 17.15).  

         Оргкомітет районного етапу олімпіад дякує адміністраціям СЗШ І-ІІІ ст. №1 та №2 смт Крижопіль та вчителям-спостерігачам, які допомагали  в організації проведення районних олімпіад.

 

Бажаємо всім учасникам успіхів!

 

З повагою, голова оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської РДА                                  Ганна ГОДОВАН« повернутися до списку новин