Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Розпочалися районні олімпіади

     8 листопада відділ освіти, молоді та спорту спільно з районним методичним центром розпочав проведення ІІ-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Так 8, 9 та 10 листопада пройшли районні олімпіади з російської мови та літератури, математики та правознавства.

       У вказаних олімпіадах взяли участь відповідно 20, 87 та 23 переможці І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з 16 закладів загальної середньої освіти та Крижопільського будівельного ліцею.

    Звертаємо увагу, що на наступному тижні відбудуться районні олімпіади з екології, англійської мови та астрономії, відповідно 15, 16 та 17 листопада 2019 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

       Оргкомітет районного етапу олімпіад нагадує, що з завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком районних олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту http://kryzhopil.osv.org.ua/. З питань організації та порядку проведення олімпіад можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту чи за телефоном 2-19-85 (з 8.00 до 17.15).  

        Бажаємо всім учасникам успіхів!

 

З повагою, голова оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської РДА                             Ганна ГОДОВАН« повернутися до списку новин