Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Чарівниця -осінь завітала в дитсадок

      Веселий осінній ярмарок  17  жовтня 2019 року покликав Осінь на гостини в Городківський дошкільний навчальний заклад (ясла –садок )№1 с.Городківка.   З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчувалася яскравими, багатими ярмарками. Тому і в ДНЗ відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також печиво, пиріжки, пироги, приготовлені майстерними руками матусь, бабусь та кухарів закладу.                        

      Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Вихованці середньо - старшої  групи(вихователь Мазур Олена Петрівна, музичний керівник  Багдя С.В.)  підготували  святкову розвагу з піснями, танцями та іграми.  

    Діти зустрічали красуню Осінь чарівними, різнобарвними, запашними квітами, гарними віршами, веселими піснями, українськими  таночками, іграми і хороводами, а вона пригощала радісних малюків своїми солодкими гостинцями, запашними пирогами та фруктами.

       Під час розваги  вихователь закріпила знання дітей про осінні явища в природі та національні традиції українського народу – осіннє ярмаркування.

         Діти навчились  розрізняти поняття «працьовитий», «ледачий».

         Глядачі святкових ранків, як правило, батьки. Це для них діти показують чого навчилися і радіють разом із ними. Тому такі заходи, це не тільки свято для дітей, це і щастя для батьків.« повернутися до списку новин