Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Цінність праці

        19 березня 2019 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» с.Левків відбувся семінар керівників дошкільних навчальних  закладів, навчально-виховних  комплексів «Практична, естетична, духовна  цінність праці для розвитку  особистості  дитини».

      Заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Шарапанівка Сусла А.М.  розповіла про  організацію процесу  трудової діяльності в дошкільних навчальних закладах відповідно  до чинних програм, про трудове  виховання дітей дошкільного віку як педагогічні  проблеми сучасності. Бо «правильно поставленим трудове виховання можна  вважати  лише тоді, коли діти братимуться за працю так само охоче, як за  гру».

         Директор НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Кісниця Кричка Т.В. висвітлила  методичні аспекти організації трудової діяльності  дітей  дошкільного віку: види  праці та організаційні форми освітньої роботи, керівництво організованою дитячою працею (методи і прийоми), форми роботи, взаємодія  з батьками (порадник для батьків).

       Директор НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» с.Савчине Бевза О.І. акцентувала увагу присутніх на створенні розвивального простору та організації праці дітей дошкільного віку в природі.

     Новаленко Л.М., директор НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Джугастра, розповіла про організацію  ручної праці як ефективний засіб економічного виховання дошкільників (за якими принципами та формами), поділились іграми екологічної спрямованості.

         Вихователь НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Левків Заярнюк К.В. на інтегрованому занятті познайомила дітей з професіями дорослих. Дошкільнята виділяли особливості різних професій,познайомилися з професією кухаря, інсценізували казку, із задоволенням  ліпили з тіста вареники з вишнями.

         Адже основне завдання трудового виховання дітей дошкільного віку  полягає у формуванні у них  стійкого переконання, що праця є   прекрасною  життєвою необхідністю людини, а результат – цінністю.« повернутися до списку новин