Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Виховуємо психологічно здорове покоління

Світ дитини є досить незвичайним і часто не зрозумілим дорослому, саме тому, часом буває так, що батьки потребують допомоги для того, щоб зрозуміти свою дитину, допомогти їй самореалізуватись, розвивати свої інтелектуальні здібності або ж виробити необхідні аспекти у поведінці дитини.

Саме задля цього у  Крижопільському районі нещодавно було створено комунальну установу «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр», у даному центрі працює практичний психолог Вихристюк М.Р., яка проводить корекційно-розвиткові заняття з дітьми, які мають порушення  розвитку когнітивної та емоційно-вольової сфери.

Під час занять практичний психолог розвиває у дітей ті пізнавальні процеси, яких дитина потребує (пам'ять, увага, уява, мислення, сприймання) та емоційно –вольову сферу (працездатність, пізнавальний інтерес, вольова саморегуляція; корекція гіперактивності, тривожності та інших порушень у поведінці). На заняттях Вихристюк М.Р. застосовує індивідуальний підхід для кожної дитини окремо, використовує методики, програми розвитку затверджені та рекомендовані Міністерством освіти і науки України, що дає змогу застосовувати найкращий досвід українських фахівців.

 Кабінет практичного психолога комунальної  установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» обладнаний новими меблями, дидактичними матеріалами необхідними для розвитку дитини, іграшками,  магнітно - маркерною дошкою, інтерактивною пісочницею, сухим басейном, які дають змогу не лише розвинути когнітивну сферу дитини, але й допомогти у вирішенні проблем у емоційно-вольовій сфері.

Окрім корекційно-розвиткових занять з дітьми, Вихристюк М.Р. надає консультативну допомогу та рекомендації батькам з питань розвитку їх дитини, допомагає знайти так звану «золоту середину» у вихованні та «стилі батьківського виховання».

Отож, ласкаво запрошує всіх охочих, будемо раді допомогти Вам і Вашим діткам.

Наша адреса: смт Крижопіль, вул. Героїв України 41 (відділ освіти молоді та спорту Крижопільської РДА, І поверх).« повернутися до списку новин