Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Педагоги навчаються…

З 29 жовтня по 02 листопада 2018 року відбувся навчально-методичний тренінг з питань впровадження Державного стандарту початкової освіти в рамках ІІ етапу курсів підвищення кваліфікації для учителів початкових класів, які у 2019-2020 навчальному році навчатимуть першокласників               (регіональний тренер – методист Крижопільського РМЦ ЗО  Баліцька О.Г.). Навчання було проведено на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль. За 5 днів плідної співпраці в динамічній інтерактивній формі учасники тренінгу, а їх було 32, працюючи в групах, визначили новації Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм (1-2 класи), ознайомилися з практичними інструментами організації інтегрованого навчання на засадах інтегрованого та діяльнісного підходів, практикували «ранкові зустрічі», провели інтерактивні вправи «Стратегії розвитку критичного мислення», розглянули та обговорили плани ефективної організації освітнього середовища.  Учасники тренінгу мали можливість створити проект майбутнього 1 класу; у групах моделювали власні навчальні   програми на тиждень та планували навчальну діяльність відповідно до загальних і конкретних очікуваних результатів Стандарту, обговорили ризики у плануванні тематичного навчання; створюючи лепбук  «Формувальне оцінювання», узагальнили свої знання  з теми «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Сучасні практики»; вивчали досвід запровадження інновацій у роботі з батьками.

Конструктивно, корисно, креативно  пройшов п’ятий день навчання, що був присвячений темі «Гра по-новому, навчання по - іншому» (робота з конструктором LEGO). Педагоги розкрили нові можливості застосування пошукових та ігрових методів в освітньому процесі, стимулювання дітей до навчання у більш цікавий на належний для цієї вікової групи спосіб.

Упродовж насичених 5 днів учасники тренінгу отримали  надзвичайно корисну та цікаву інформацію, поспілкувалися з колегами та отримали потужну енергію безмежного світу гри з LEGO.« повернутися до списку новин