Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Обласна «Палітра позашкілля» у районному Будинку школярів

         19 листопада 2019  року  в рамках  проведення в області естафети «Палітра позашкілля» з метою підвищення якості освітнього і виховного процесів, методичної роботи закладів позашкільної освіти на базі Крижопільського районного Будинку школярів проведено івент-семінар для головних спеціалістів  відділів освіти, директорів, методистів закладів позашкільної освіти 4 районів області та міста Вінниці.

    Гостей зустрічали вихованці гуртків «Домісолька», «Розмай», ВІА «Муз-бенд», «Юні аніматори», колектив РБШ.

       У своєму вітальному слові начальник відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА В.А.Кушнір підкреслив важливу роль позашкілля у формуванні особистості майбутнього громадянина України.

    Відповідно до плану проведення івент-семінару гості взяли участь у міні-фотосесії, студійному звукозаписі, майстер класах із виготовлення будиночка з текстилю, створення пазлів, фуд-дизайну та драйвових танців. До уваги представників ЗПО області була інноваційна презентація, стильна екскурсія та шопінг ідей.

         Очільники  Вінницького  обласного центру технічної творчості учнівської молоді, Бершадської районної станції юних натуралістів, Піщанського районного Будинку школярів і юнацтва, Тульчинського Будинку дітей і юнацтва та представниця Департаменту освіти і науки Ольга Гладун високо оцінили побачене в Будинку школярів, особливо наголосивши на креативності та злагодженості педагогічного колективу позашкільників.« повернутися до списку новин