Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Впровадження програми гуртка «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації»

      Побудова безпечного, мирного освітнього простору, що передбачає впровадження в систему освіти технології вирішення конфліктів шляхом співробітництва – один із пріоритетів у роботі працівників психологічної служби.

        У СЗШ І-ІІІст№1 смт Крижопіль другий рік поспіль практичним психологом Козаченко Т.В. у рамках роботи гуртка проваджується програма «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації» (авт. Андрєєнкова В.Л., Матвійчук М,М.), в основі якої лежить ідея, що передбачає формування у здобувачів освіти вміння ефективно вирішувати конфлікти, бути толерантними до думки інших, протистояти насильству, булінгу, дискримінації у колективі, керуватися загальнолюдськими цінностями у спілкуванні з іншими, пропагуючи ідеї миробудування та медіації.

       Із метою узагальнення та пропаганди кращого досвіду психологічних служб Вінниччини Навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти Вінницької області проводилось вивчення досвіду впровадження відновних практик у освітніх закладах області (відповідно до листа №52 від 06.04.2020). На виконання вище зазначеного листа СЗШ І-ІІІст№1 смт Крижопіль представлено презентацію роботи психологічного гуртка, що висвітлює досвід впровадження програми « Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації.»

https://drive.google.com/file/d/17bR2qJM5VDUC_27U13kfhPzR08OYeG6L/view?usp=sharing

 « повернутися до списку новин