Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Батьківські збори в ЗДО

         З 21 по 25  жовтня 2019 року в Крижопільському ДНЗ (ясла-садок) №6 смт Крижопіль  відбулися групові батьківські збори. На зборах розглядалися і обговорювалися питання: «Адаптація дітей до дитячого садка» (вихователь Калюсецька В.В.) , «Діти і гаджети» (вихователь Екштейн Є.М.) . Корисними і важливими були ігри-тренінги з батьками в середній групі (вихователь Кучер Л.В.) та практичне заняття з батьками в старшій групі (вихователь Франчук Л.І.).  У всіх вікових групах вихователі  Екштейн Є.М., Корсакова С.Г, Маслій А.М., Гуцол Н.М. ознайомили батьків з програмовими вимогами.

        Цікавою та плідною була зустріч з працівниками  Крижопільського районного інклюзивно-ресурсного центру: практичним психологом Рогаль А.В. та вчителем- дефектологом  Рудніцькою О.А.  

       Масу задоволення та гарних емоцій батьки отримали від свята осені в молодшій  групі.  

    Директор ЗДО Кабак Л.А. подякувала батькам за співпрацю та активну участь у підготовці закладу до навчального року, відповіла на всі виниклі питання та побажала успіху в плідній співпраці батьків та педагогів у вихованні успішної  особистості.« повернутися до списку новин