Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Котик та Півник зустрічають Осінь

    В Заболотненському ДНЗ (дитячий садок) с.Заболотне 31жовтня 2019 року відбулась розвага «Котик та Півник зустрічають Осінь».

  Педагоги на заході використали театралізацію, щоб збагатити дітей естетичними враженнями та сформувати влучну повноцінну мову, розвити відчуття краси рідної мови. З    нетерпінням дошкільнята чекали дійства: прикрашали кімнату, збирали листочки для вінків та танцю, вивчали вірші, пісні , таночки та готували з батьками костюми. З радістю діти перевтілювались в овочі, тварини.

   Готувався і весь колектив, тому що кожен хотів зробити дитячі спогади незабутніми, яскравими, по-особливому щасливими. Вихователі та завідувач – вони і ведучі і організатори,  режисери,  костюмери, гримери, актори, співаки та дублери. Не залишились осторонь свята помічники вихователів та кухар закладу.

   Розвагу завершив осінній флешмоб дітей, батьків, присутніх. Свято наповнило життя вихованців радістю, задоволенням, відчуттям захищеності, а в цілому зарядом позитиву і щастя. Враження дитинства вкарбовуються і залишаються в пам’яті людини на все життя. Їхні яскравість  і багатство зігріватимуть душу людини ще довгі роки потому.« повернутися до списку новин