Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Вивчення спадщини великого педагога

«Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського у вихованні дітей дошкільного віку» - таку назву мала педагогічна рада, проведена 30 листопада  на базі Городківського ДНЗ (ясла-садок)№3, на яку були запрошені колеги з сіл Дахталія, Савчине, Висока Гребля. Відкрила педраду завідувач ДНЗ Олена Резнік, яка зазначила,  що 28 вересня минуло 100 років від дня народження Василя Сухомлинського - педагога, який зробив неоціненний внесок у розвиток гуманістичної освіти.

Учасники зібрання мали змогу ознайомитися з досвідом використання творчої спадщини В.О.Сухомлинського в роботі з дошкільнятами, який представили вихователі Ліна Рога, Руслана Русін, Оксана Подолян; переглянути інтегроване заняття в середньо-старшій групі на тему: «Ознайомлення з природою з елементами дослідницької діяльності та з використанням казок В.О.Сухомлинського «Жива вода дає життя!». Вихователь Тетяна Мужилівська знайомила дітей з творами В.О.Сухомлинського, надала доступні знання про воду, використовуючи інноваційні форми роботи, мнемотаблиці та коректурні таблиці. Діти із задоволенням експериментували, досліджували, розвивали творчу уяву, мислення. Наталя Ковальчук підготувала та провела ділову гру «Основні складові трудової діяльності дошкільників», метою якої було:активізувати знання педагогів з питання трудового виховання, сприяти підвищенню рівня професійної діяльності, спонукати педагогів до творчого самовираження та самовдосконалення.

Загалом упродовж засідання панувала атмосфера творчої відкритості, щирого зацікавлення практичними знахідками колег, жваво обмінювалися думками про почуте та побачене. Ми впевнені, така форма проведення педагогічної ради, стане поштовхом для глибшого вивчення спадщини великого педагога, активнішого впровадження в практику його вічних ідей.« повернутися до списку новин