Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Рішення про роботу дитсадків можуть ухвалити 22 травня

     Презентований Кабміном план виходу з карантину буде переглянутий. Зокрема, може бути ухвалено рішення про поетапний початок роботи дитячих садків.

    Про це в коментарі LB.ua розповів головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

     Як відомо, план послаблення карантинних обмежень складається з п'яти етапів, початок яких залежить від того, як буде змінюватися епідситуація.

Україна зараз перебуває на першому етапі, коли протягом 10 днів кількість виявлених випадків коронавірусу істотно не змінюється, хоч і не падає.

     «Ми починаємо з першого етапу, але план з п'яти етапів також залишається. Ми будемо його переглядати, тому що ми ведемо переговори з бізнесом і намагаємося знайти баланс. Також комунікуючи з Міністерством освіти в питанні садків і шкіл. Будемо спостерігати за епідемічною ситуацією і приймати рішення», - зазначив Ляшко.

      За його словами, рішення про роботу дитячих садків має бути 22 травня.

     «Або ми їх відкриваємо, або говоримо, в який етап вони потрапляють», - підкреслив головний державний санітарний лікар.

    Можливо, дитячі садки запрацюють у деяких регіонах або ж тільки для окремих категорій населення, зокрема, для дітей медпрацівників, які повинні бути на роботі і яким ні з ким залишити дітей.

   Згідно з первинним планом, відновлення роботи закладів освіти відбуватиметься поетапно. Першими мають відкритись заклади, що забезпечуватимуть проведення ЗНО. Скасування обмежень на роботу всіх закладів освіти відбудеться на завершальному етапі виходу з карантину.

  Як відомо, народні депутати звернулись до Кабінету Міністрів з проханням розглянути можливість відкриття закладів дошкільної освіти, в т.ч. приватних, з 1 червня 2020 року.

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин