Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Дошкільнятам - освіту сталого розвитку

      18 жовтня  2019 року  в Городківському ДНЗ (ясла-садок) №3 с.Городківка  відбувся семінар керівників ЗДО та НВК «Впровадження  технології  формування сталого розвитку на засадах  гуманістичної педагогіки в закладах  дошкільної освіти» з  формування  в дошкільників  соціально доцільної  поведінки, у межах  міжнародного суспільного руху  - освіта для сталого розвитку.

         Завідувач Жабокрицького  ДНЗ (ясла-садок) с.Жабокрич Гондза  Т.І. зупинилась на забезпеченні  сталого розвитку загальними  завданнями дошкільної освіти та  створенні умов для формування у дітей  початкових  уявлень  про дії та поведінку, що орієнтовані  на сталий  розвиток, необхідних  для  свідомого вибору, способу власного життя, усвідомлення старшими дошкільниками необхідності збереження  ресурсів Землі та особистої  причетності  до майбутнього суспільства  і природи.

         Резнік О.І., завідувач Городківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 с.Городківка, розповіла  про  значення критичного мислення  для реалізації ідей  сталого розвитку  в освіті, поділилась враженнями від  тренінгу  професійного розвитку освітян з  методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку», на якому  побувала  25 червня  2019 року в м.Києві, який проводила автор-розробник Наталія Гавриш, поділилась  придбаною літературою.

         Завідувач Городківського ДНЗ (ясла-садок) №2  Гаврилюк О.А.  розповіла як формувати у дітей навички  доброзичливої  взаємодії під час спільної творчості, продемонструвала  слайдову  презентацію  з досвіду роботи вихователів свого закладу.

         Л.М.Нагірняк, завідувач Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль, довела до відома присутніх як формувати навички сталого розвитку на засадах  педагогіки  емпауерменту  (надання людині мотивації й натхнення до дії), що передбачає нову модель організації освітнього діяльності, основні принципи  емпауермент-педагогіки, доцільність  методів цієї педагогіки.

         Вихованці Городківського ДНЗ (ясла-садок) №3 с.Городківка з вихователями Ковальчук Н.В. та Храмцовою І.П., керівником музичним Решетник Л.В. на занятті  «Краса душі людської -  ввічливість  і доброта» подорожували у Країну добра на  потязі  ввічливості, розповідали  прислів‘я про добро, розрізняли добрі та погані вчинки, наповнювали торбинку добрих справ, виготовляли квітку доброти.« повернутися до списку новин