Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний фінал Прангліміне-2018

          Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою організацією MIKSIKE (Естонія) з метою подальшого вдосконалення роботи з обдарованою молоддю, розширення міжнародних зв’язків між закладами освіти України, Естонії та інших країн, що беруть участь у освітніх проектах MIKSIKE 28 квітня 2018 року у м.Львів на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся Міжнародний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне -2018 україно-естонського проекту «Міксіке в Україні». До Львова приїхали команди з 6 країн: України, Естонії, Литви, Латвії, Словенії та Грузії.

   Цьогоріч в Україні взяли участь у відбіркових змаганнях 30 678 учасників. З Вінницької області: на 1 етапі — 1530, на 2 етапі — 1676, на 3 етапі — 1121 учасник. До обласного фіналу відібрали 41 учасника, 19 січня 2018 року на базі комп’ютерної академії «Шаг» брали участь 39, з них 29 учнів та 10 учителів.

За кількістю набраних балів у обласному етапі Засідатель Михайло (учень 5Б класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль) увійшов до рейтингу найкращих рахівників в Україні у своїй категорії та був запрошений для участі в Національному етапі змагань.

      Всеукраїнські змагання з усного математичного рахунку Прангліміне відбулися у Вінниці 2 березня 2018 року. У Національному етапі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне взяти участь 79 найкращих дітей і дорослих з усієї України, із яких було відібрано 28 фіналістів, що поїхали на міжнародні змагання у Львів, шестеро з них  із Вінницької області: троє з м.Ладижин, двоє з м.Вінниця та один з Крижопільського району – учень 5-Б класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль Засідатель Михайло.

Вперше учень закладів загальної середньої освіти району виборов право брати участь у Міжнародному етапі змагань такого рівня.

Міжнародний етап є найвищою сходинкою у щорічних змаганнях з усного математичного рахунку Прангліміне. Учень 5Б класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль Засідатель Михайло брав участь у категорії «Дослідники» (4 -6 класи) і серед 30 учасників шести країн його категорії  зайняв 14 місце.

Щиро вітаємо Михайла та всіх, хто сприяв та допомагав йому в підготовці участі у Міжнародному етапі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2018,  та бажаємо не зупинятися на досягнутому та ще вищих перемог.« повернутися до списку новин