Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Майстер - клас «Мульт - корекція відхилень у поведінці дитини»

18.12.2018 р. на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт. Крижопіль відбулося методичне об’єднання  працівників психологічної служби (методист Вихристюк М.Р.) на якому практичний психолог СЗШ І-ІІІ ст. №1                         смт Крижопіль Козаченко Т.В. представила  майстер - клас «Мульт - корекція відхилень у поведінці дитини».

Під час майстер - класу працівники психологічної служби мали можливість переглянути запропоновані мультфільми, визначити для вирішення яких проблем вони можуть використовуватись, та для яких категорій (діти, батьки, педагоги), що було  надзвичайно дієвим, адже, над вирішенням даного завдання працював не один фахівець, а група професіоналів.

Окрім перегляду мультфільмів Тетяна Василівна продемонструвала діагностичний інструментарій, який можна використовувати у роботі з розвитку емоційного інтелекту школярів, формуванню якого приділяється значна увага у сучасній психологічній науці.

Також психолог розповіла про особливості формування у дитини емоційного інтелекту, про основні секрети спілкування батьків та педагогів з дитиною з метою формування позитивного емоційного досвіду.  Психолог розповіла про спектр людських емоцій,  їх різницю між від почуттів та  афектів.

Під час проведення даного методичного об’єднання працівники психологічної служби мали можливість збагати свої знання, здобути новий досвід, отримати нові вміння у застосуванні діагностичного інструментарію та мали можливість збагатити свій словник професійної термінології.

У працівників психологічної служби на завершення семінару залишились лише позитивні враження, адже, вони мали можливість відчути себе дітьми і перевірити  на собі сучасні методики, і це мабуть, є одним з вірних шляхів, адже, кожен фахівець, перш ніж пропонувати ту чи іншу методику дитині повинен перевірити її дієвість.« повернутися до списку новин