Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Зіркова мрія-2020

    На виконання наказу  Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 27.12.2019 № 648  «Про проведення обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020» та відповідного наказу відділу освіти працівниками відділу освіти спільно з Районним Методичними Центром Закладів Освіти проведено районний етап конкурсу  солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2020»:     28 січня - серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  та      29 січня – серед учнів закладів загальної середньої освіти І- ІІ ступенів та вихованців РБШ.

        Конкурс проводився в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020» з метою виявлення талановитої творчої молоді, підтримки та стимулювання її професійного розвитку, встановлення творчих контактів між учасниками, популяризації серед дітей творчої спадщини українського народу, кращих зразків пісенної та поетичної класики, сучасних українських та світових надбань, розширення і зміцнення міжнародних культурних зв’язків, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору.     Конкурс проводився у двох номінаціях  (вокал  і художнє читання)  за віковими категоріями: молодша(1-5класи), середня(6-9класи) та старша(10-11класи) група. Виступи учнів оцінювалися відповідно до критеріїв оцінювання: відповідність репертуару віковій категорії виконавців, вокальні та акторські дані, рівень виконавської майстерності та розкриття художнього образу, естетика костюму, сценічна культура, якість музичного супроводу, енергетика та самобутність виконання, оригінальність.

         У конкурсі взяли участь 98  учнів з 16-ти закладів загальної середньої освіти та районного  Будинку школярів. З них: 46  учнів -солісти-вокалісти та 52 –читці. . Учасники конкурсу виконували сучасні та класичні твори, у більшості з яких звучали ноти патріотизму:  любові до рідної землі, культури, мови,  до батьків. Щороку цей конкурс  об’єднує талановитих та обдарованих дітей у дружнє мистецьке коло.

         Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу та їх наставникам за високий рівень підготовки, виконавську майстерність, сценічну культуру, вокальні та акторські дані,  вдало підібраний репертуар, оригінальність виконання, проявлену талановитість.  Переможці районного етапу конкурсу представлятимуть Крижопільський район на обласному етапі конкурсу, який відбудеться 06 лютого 2020 року у місті Вінниця.« повернутися до списку новин