Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Ігри, які навчають законодавству

      13 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права  проведено районний етап Всеукраїнського інтелектуально – розважального конкурсу «Правничі ігри – 2019» у формі Брейн-рингу «Хто найрозумніший?». Захід був приурочений Всеукраїнському тижню права, який цьогоріч триває з 9 по 13 грудня. 

   Метою конкурсу передбачено  правове виховання майбутнього покоління, сьогоднішніх школярів, виявлення інтелектуально розвиненої та талановитої молоді;  популяризація професії поліцейського; широке залучення молоді до правничої просвітницької діяльності.

Організаторами Конкурсу стали  Крижопільське відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА та Крижопільський районний методичний центр закладів освіти.

        У конкурсі взяли участь 7 команд із освітніх закладів району І-ІІІ ст. Усі 8 етапів заходу пройшли насичено та завзято. Кожен етап був пізнавальним та цікавим. Представити команду за кілька хвилин, відгадати складні питання на правоохоронну тематику,  вгадати картинку, розв’язати кросворд та інше. А також про гострі питання сьогодення школярів – питання булінгу.

Диплом за зайняте перше місце та статуетку Феміди, давньогрецької богині права, законності та порядку, за кількістю балів виборола команда «Правознавці» СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль,  Диплом за зайняте друге місце – команда «Нація» СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, Диплом за зайняте третє місце – команда «Праволюби» СЗШ І-ІІІ ст. с.Гарячківка. Решта команд нагороджені Подяками за активну участь у Конкурсі.

       Головне – не перемога, а участь! Тож тих, хто програв – немає. Є наші талановиті та розумні діти, гордість Крижопілля.

        На заході виступив з виставою «Кожен має право» народний аматорський театр – естради «Факел» Крижопільського районного будинку культури (керівник Анатолій Франчук) та подарували свої естрадні соло - виступи Софія Путіліна та Назарій Паслай – учні Крижопільської школи естетичного виховання.« повернутися до списку новин