Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Творчі здібності дітей-на кінчиках їхніх пальців

      08 жовтня 2019 року в Крижопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 смт Крижопіль відбулося засідання Школи майстерності педагога «Творчі здібності дітей-на кінчиках їхніх пальців».

      Вихователь цього закладу Твердохліб С.Ф. у своєму виступі «Зображувальна діяльність як спосіб естетичного розвитку дітей» акцентувала увагу присутніх на образотворчій діяльності як засобі всебічного розвитку дітей,їхніх творчих здібностей,на методичних прийомах теорії вирішення винахідницьких завдань.

      Керівник Школи Бондар Т.М. пригадала методику проведення занять з образотворчої діяльності в дошкільних навчальних закладах,види малювання,завдання і зміст навчання предметного малювання від молодшої до старшої груп,алгоритм використання основних тем малювання у всіх вікових групах.

      Підсумком теоретичної частини стала практична робота двох команд «Сонечко» та «Дзвіночок».Вихователі закріпили пригадану методику під час оздоблення рушничка та серветки,створення осіннього пейзажу,використовуючи різні способи,прийоми та техніки малювання.

      Учасники зібрання відвідали заняття з малювання. Вихованці середньої групи Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль під керівництвом вихователя Русіної О.А. вчились малювати осіннє дерево,добирати фарби теплих тонів,вправлялись у малюванні товстих і тонких ліній,малювати листочки способом примакування. Адже малювання дає змогу поліпшити пам’ять,увагу,просторові уявлення дитини,підвищує здатність до самоконтролю, помічати красу навколо себе. Якщо ми навчимо дітей бачити надзвичайне у звичайнісінькому, дивуватися, захоплюватися красою,то подаруємо майбутньому людей,спроможних оберігати світ як чудо і створювати красу своїм життям.« повернутися до списку новин