Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Дякуємо за турботу та благодійну допомогу!

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає «поміж рядків»

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу»

 

   Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам - приватному акціонерному товариству «Продовольча компанія «Поділля» в особі її директора Олександра Олексійовича Гавріша.

   Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги. Якщо будеш сам творити добро - воно тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро!

   На початковому етапі робота комунальної установи «Крижопільський районний  інклюзивно - ресурсний центр», особливо її матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без благодійної підтримки. Ця підтримка-свідчення Вашого небайдужого ставлення до дітей з особливими освітніми потребами та підростаючого покоління Крижопілля.

   Протягом 2019 року саме за сприяння директора ПрАТ «ПК «Поділля» Олександра Гавріша, ми отримали відчутну благодійну допомогу у сумі 60,559 тис.грн.,  відповідно проведено сучасний ремонт у кабінеті вчителя-реабілітолога, здійснено поточні ремонти у кабінетах вчителя - логопеда та вчителя-дефектолога, придбано меблі та обладнання.

    І на сьогоднішній день ми хочемо вкотре подякувати директору ПрАТ «ПК «Поділля» Олександру Гаврішу та начальнику відділу соціальної роботи ПрАТ «ПК «Поділля» Світлані Рибак за допомогу у придбанні багатофункціонального пристрою (принтер/сканер/копір) та конвекторів електричних «Термія», які вручено 25 листопада.

   Низький уклін Вам, шановні добродії, від колективу комунальної установи «Крижопільський районний  інклюзивно - ресурсний центр» та батьків дітей за Вашу натхненну і самовіддану працю, непохитну віру в майбутнє нашого краю. Дякуємо за те, що проблеми навчання та виховання наших дітей не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий добродійний внесок у гарну справу.

     На світі є три корони, - писала Марія Матіос, - корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. Але над цими добрими людьми - корона доброго імені, яку носити найважче. Тож нехай над Вами, шановні і поважні люди, завжди височіє четверта корона - корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

     Дякуємо Вам і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

    Ми вдячні, за створений комфорт та затишок у комунальній установі «Крижопільський районний  інклюзивно - ресурсний центр». 

 

Директор комунальної установи «Крижопільський

районний  інклюзивно - ресурсний центр»                              ТЕТЯНА ПАЦАЙ« повернутися до списку новин