Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Подяка від батьків

Так, в фейсбуці з’явився допис від батьків, які вирішили подякувати вчителям за їх сумлінну працю. Попри те, що їм доводиться повністю перебудовувати свій робочий графік й іноді, працювати 24/7, вони знаходять способи проводити цікаві онлай-уроки, створювати яскраві презентації, тести і робити уроки ще цікавішими, ніж у стінах школи.

«Зараз у всьому світі дуже популярний флеш-моб «Дякую лікарям». Звісно, це беззаперечно: від них залежить наше життя. Прямо тут і зараз. Але є ще одна категорія людей, від яких залежить наше життя: і зараз, і після, і в далекому майбутньому – це наші вчителі.

Вчителі, як і лікарі, зараз на передовій боротьби з кризою освітньої системи: в короткі терміни перебудовують все, що було непорушно віками, але, на жаль, руйнувалося останні десятиліття, а ще – рятують наші нерви, та наповнюють дітей знаннями.

Зараз на очах у всієї країни за лічені дні вчителі мусять переформатувати свою роботу та знайти можливості, аби освітній процес, навіть в умовах карантину, в жодному разі не постраждав. І ми, батьки, розуміємо, яка це титанічна праця з боку педагогів.

Поки наші діти були на «вимушених канікулах», Ви:

-призвичаювалися до нових обставин;
-прописували новий навчальний розклад;
-придумували презентації і тести;
-знімали навчальні відео.

І зараз, коли ми, батьки, граємо з дітьми після уроків в настільні ігри, ви знову готуєтеся до уроків, освоюєте нові освітні платформи, шукаєте способи зробити уроки ще цікавішими, ніж вони були у стінах школи.

Ми, батьки, розуміємо, як вам зараз важко і всіляко готові допомагати вам в цьому процесі.

А головне – ми дуже хочемо вам подякувати!

За чудові онлайн-уроки, за яскраві презентації, за цікаві тести, за ваше терпіння і за особистий приклад.»« повернутися до списку новин