Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Плідна робота -гарний результат!

        На базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» 20 березня 2019 року проведено навчання директорів та практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів з користування системою автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів. Навчанням охоплено 58 осіб. Станом на 01.06.2019 усі інклюзивно-ресурсні центри області підключені до автоматизованої системи роботи ІРЦ, що дає змогу батькам (іншим законним представникам) дитини через сайт знайти найближчий ІРЦ та через кабінет користувача в зручному форматі записатися для отримання послуг.

     20 інклюзивно-ресурсних центрів області отримали новітні методики для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та доступ до роботи з зазначеними методиками. Комунальна установа «Крижопільсьський районний інклюзивно-ресурсний центр» також отрималадані методики.

27 травня 2019р. в області стартувалонавчання представників ІРЦ з практичного використання всесвітньо визнаних та адаптованих методик діагностики для дітей з особливими освітніми потребами. 40представників ІРЦ (дві групи по 20 осіб) опановували такі методики  як “CASD” (опитувальник розладу аутистичного спектру),  “Conners-3” (шкали оцінювання розладу дефіциту уваги та гіперактивності), “Leiter-3” (міжнародна шкала продуктивності Лейтера), “WISC-IV” (шкала інтелекту Векслера для дітей) та “РЕР-3” (індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей з розладами аутистичного спектру).

      Практичний психолог комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» - Рогаль Антоніна Вікторівна - успішно пройшла дане навчання, взяла участь у єдиному Всеукраїнському дистанційному екзамені для фахівців ІРЦ для перевірки рівня засвоєння знань та підтвердження права на користування психодіагностичними методиками. За результатами іспиту практичний психолог комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» надала понад 74 відсотка правильних відповідей (за спеціальними умовами правовласників методик для МОН) успішно здала екзамен і здобула право на користування психодіагностичними методиками про підтвердження отрималасертифікат, який  засвідчує те, що РОГАЛЬ АНТОНІНА пройшла інтенсив для користувачів по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ (Leiter-3,WISC-IV,  Conners-3,РЕР-3, CASD).Це дозволить підбирати кращі форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами.

      Плідна робота, максимум зусильАнтоніни Рогаль принесли нам гарний результат. Тож бажаємо Антоніні Вікторівні нових перемог!

 

Директор комунальної установи

«Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр»          Тетяна Пацай« повернутися до списку новин