Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

ВРУЧЕННЯ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

     Сьогодні, 12 листопада, в залі засідань райдержадміністрації відбулась офіційна церемонія вручення іменних стипендій голови Крижопільської районної державної адміністрації на 2019-2020 навчальний рік.

   Цьогоріч особисто від очільника району іменні стипендії отримали 31 стипендіат.  У номінації «Гордість району-2019» шість учнів:

БУРДЕЙНА Софія, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 с.Городківка, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, 3 місце та переможець ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 3 місце.

КРЕМСА Вероніка, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 с.Городківка, чемпіонка України з важкої  атлетики.

ОНІЩУК Андрій, учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець обласного (І місце) та Всеукраїнського (ІІІ місце) конкурсу кращих шкільних лісництв.

ПАЦАЙ Анастасія, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, 3 місце та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, 3 місце.

ПУШКАР Віталій, учень  10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 с.Городківка, бронзовий призер України з важкої  атлетики.

ФОМИК Олена,  учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, 3 місце, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

у номінації «Надія району-2019»  двадцять п’ять учнів:

АНДРУСЯК Валерія, вихованка районного Будинку школярів, переможець обласного конкурсу  юних  фотоаматорів «Моя Україно!»,  1 місце.

БОНДАР Вікторія, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце. 

БУРЛАКА Даніелла, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

ГАЄВ Дмитро, учень 11 класу  СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

ДЯЧЕНКО Єлизавета, учениця 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 3 місце.

ЗАКРЕВСЬКА Анастасія, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

ЗАСІДАТЕЛЬ Михайло, учень 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, переможець обласного, національного етапів, учасник міжнародного етапу Міжнародного освітнього українсько-естонського проекту, математичного конкурсу усного рахунку «Прангліміне Міксіке».

ЗВЕЛІНДОВСЬКА Діана, учениця   9   класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, 3 місце.

ЕКШТЕЙН Валентина, учениця  11   класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

КАПЛУН Наталя, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 3 місце.

КРОХМАЛЮК Аліна, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

МАКСИМЕНКО Владислав, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, 3місце.

МАНДРИК Вікторія, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, 3 місце.

НАВРОЦЬКИЙ Максим, учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка,    переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, 3місце.

ПАНЬКОВСЬКА Анастасія, учениця  8  класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури, 3 місце.

ПОЦІЛУЙКО Володимир, учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, 2 місце.

ПШЕНИЧНА Юлія, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, 3 місце.

СИМЧИШИНА Діана, учениця 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль,  переможець ІІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 3 місце.

СМІШНИЙ Олег, учень  10  класу СЗШ І-ІІІ ст.  №1 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, 3 місце.

СТАНОВСЬКИЙ Владислав, учень 9  класу  СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури, 3 місце.

ТРАЧ  Ганна,  учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

ТКАЧИК Тетяна, учениця 10   класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури, 3 місце.

ШАРКО Ірина, вихованка районного Будинку школярів, переможець обласного конкурсу  виробів декоративно-ужиткового мистецтва  «Творча майстерня», 2 місце.

ШЕВЧЕНКО Яна, учениця  11   класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, 2 місце.

ЮДЕНКО Вікторія, учениця  10  класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, 3 місце.

Номінанти «Гордість району-2019» будуть отримувати стипендію у розмірі 400 грн. упродовж 2019-2020 навчального року (з вересня 2019 року по травень 2020 року), а номінанти «Надія району-2019» - по 200 грн.

Серед них учні чотирьох опорних закладів району (СЗШ І-ІІІ ст. №1, №2 с.Городківка, СЗШ І-ІІІ ст. №1, №2 смт Крижопіль) та вихованці районного Будинку школярів, переможці  Всеукраїнських олімпіад із  базових  дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   Малої академії наук України, Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів, спортивних змагань, виставок тощо.

       Голова райдержадміністрації Валентин Панчук наголосив на необхідності визнавати та відзначати перемоги молоді району, побажав учням впевненості у своїх силах і продовжувати прославляти наше рідне Крижопілля своїми успіхами та досягненнями.

Також на врученні стипендій були присутні: начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Кушнір, заступник начальника відділу Ганна Годован, директори СЗШ І-ІІІ ст. №1, №2 с.Городківка та СЗШ І-ІІІ ст. №1, №2 смтКрижопіль Тетяна Мельник, Олена Харук та Микола Мартинюк, Валентина Чабанюк, представники місцевих ЗМІ, батьки, гості заходу. Крім того усіх присутніх привітали керівники гуртків районного Будинку школярів музичними подарунками.

Відділ освіти, молоді та спорту, районний методичний центр щиро вітає стипендіатів і бажає їм не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати, вдосконалюватися, ще більших перемог та досягнень у майбутньому! Особлива подяка педагогам та батькам, які виховують молодь, що гідно представляє наше Крижопілля та рідні заклади освіти.

З повагою, заступник начальника

відділу освіти, молоді та спорту

Крижопільської РДА                                                                         Г.Годован



« повернутися до списку новин