Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Стартувало ЗНО-2018

22  травня 2018 року 82 учні із 10 закладів загальної середньої освіти району проходили зовнішнє незалежне оцінювання  (ЗНО) з  математики, 68 із них, які вибрали математику для здачі державної підсумкової атестації   у формі ЗНО, результати будуть зараховані як ДПА з математики. Тестування з математики проходило у пункті проведення ЗНО №53 – Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Тульчинської міської ради.

24  травня 2018 року,  на пунктах проведення ЗНО Крижопільського району на належному рівні пройшло зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, яке зараховується як державна підсумкова атестація з української мови для всіх випускників старшої школи (одинадцятикласників).

Відповідно до спільних наказів Вінницького  регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації смт Крижопіль визначено базовим населеним пунктом для здачі ЗНО з української мови та літератури (24 травня 2018 року) випускниками Крижопільського, Піщанського районів, місцевих закладів професійно-технічної освіти та випускниками минулих років, а також затверджено 2 пункти тестування для здачі ЗНО з української мови та літератури: 51 - СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль та 52 - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смтКрижопіль.

Із 168, зареєстрованих учасників, випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти нашого району, 166 з'явилися на пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, 2-є учнів не з’явилися: один, у зв’язку з хворобою, другий – з інших причин.

Відділом освіти, молоді та спорту спільно з керівниками закладів загальної середньої освіти організовано підвіз учнів до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для всіх учнів, які його потребують.« повернутися до списку новин