Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Бути екологічно свідомим - це тренд сучасності. СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль долучилася до екологічного проєкту «Мішечок» та використовує час карантину з користю

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запросив школярів  використати час карантину з користю та стати частиною всесвітнього  руху відмови  від поліетиленового пакування.

Щороку людство виробляє понад 5 трильйонів  поліетиленових одноразових пакетів. Одна українська сім’я в середньому використовує 15 пакетів за один похід до супермаркету. А для того, щоб один такий пакетик розклався, потрібно іноді до тисячі років.

Менш як за 2 роки українцям доведеться відмовитися від «кульочків».

На питання щодо заміни пакетів є відповідь: «Багаторазові  мішечки».

За ініціативи адміністрації та вчителів школи №2 селища Крижопіль дівчаткам на уроках трудового навчання було запропоновано виконати проєкт «Торбинка для дрібничок» і учні з радістю приєдналися до всеукраїнського проекту «Мішечок»: пошили екологічні мішечки, поділилися фотографіями робіт і відео процесу виготовлення . 

Мета проєкту: розпочати активну боротьбу з поліетиленовими пакетами, обмежити використання шкідливих мішечків, популяризувати альтернативні  безпечні засоби заміни поліетилену. Враховуючи наше сьогодення, проектне завдання  учні виконували вдома. Батьки підтримували дітей і самі долучались до роботи  разом з ними. Усім учасникам сподобався проєкт і вони запрошують усіх приєднуватися!

Наразі – це незначні кроки щодо боротьби проти поліетиленових торбинок, надалі необхідно залучити більшість до вирішення проблеми відмови від пластику. Учні школи, учасники проєкту, планують виготовити якнайбільше екологічних мішечків і практично застосовувати їх.

Бути екологічно свідомим – це тренд сучасності!!!

Від активності кожного зараз залежать масштаби екологічного впливу на майбутнє.   

ЗБЕРЕЖЕМО СВІТ РАЗОМ!

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин