Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Що де коли

Крижопільський районний методичний центр закладів освіти  (методист Джугастрянський В.Г.), відповідно до наказу відділу, освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА,  17 квітня в малому залі Будинку культури провів ІХ районний Чемпіонат інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»,  на якій прибули 6 команд із  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів, переможці І етапу:

  • «Оріон» ( освітній заклад № 1 смт Крижопіль);
  •  «Імпульс» ( освітній заклад №1 с.Городківка);
  • «Ерудит» (освітній заклад №2 с.Городківка );
  • «Максимум» (освітній заклад с.Жабокрич );
  • «Сокіл» (освітній заклад с.Соколівка );
  • «Olas de la vida» (освітній заклад с.Шарапанівка).

У результаті команди продемонстрували свою  винахідливість, кмітливість,  знання, вміння працювати в команді. Упродовж чемпіонату  лідери постійно змінювалися, інтрига тривала до закінчення ІІІ туру.

Переможцем ІХ районного Чемпіонату  інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» з результатом 20 балів,  стала команда «Максимум» села Жабокрич. Вона отримала перехідний приз «Мудра сова».

Друге місце чемпіонату посіла команда «Імпульс» ( освітнього закладу  №1 с.Городківка)  з результатом 18 балів.

Третє місце чемпіонату зайняла  команда «Оріон» (освітнього закладу № 1 смт Крижопіль) з результатом 16,5 балів.

Лише  декілька балів до перемоги не вистачило командам  «Ерудит» (освітнього закладу №2 с.Городківка), «Olas de la vida» (освітнього закладу  с.Шарапанівка), «Сокіл»  (освітнього закладу І-ІІІ ст.  с.Соколівка).

У цікавій та захоплюючій боротьбі пройшов конкурс капітанів. Його переможцем стала Валентина Дрогобецька, капітан команди «Ерудит».

Крижопільський районний методичний центр бажає  учасникам чемпіонату  наполегливості у здобутті знань та  не зупинятися на досягнутому.

 

Крижопільський районний методичний центр закладів освіти,
методист Джугастрянський В.Г.« повернутися до списку новин