Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

В Україні новий т.в.о. Міністра освіти і науки

     Тимчасове виконання обов‘язків Міністра освіти і науки України покладено на Любомиру МАНДЗІЙ. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 25 березня 2020 року.

    До цього часу Любомира МАНДЗІЙ впродовж шести місяців працювала у МОН України на посаді заступниці Міністра освіти і науки України.

    Коментуючи рішення уряду, Любомира МАНДЗІЙ наголосила, що зараз перед Міністерством освіти і науки України стоїть безліч викликів.

    «Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого», – відзначила т.в.о. Міністра освіти і науки України.

     Любомира МАНДЗІЙ  народилася 10 травня 1973 року у с. Опака Дрогобицького району Львівської області.

     1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Географія».

     Упродовж 1998-2001 рр. за спеціальністю «Політичні інститути та процеси» навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук.  2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

     Протягом 2016-2019 рр. – директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

     11 вересня 2019 р. Любомира МАНДЗІЙ була призначена на посаду заступниці 11-го Міністра освіти і науки України Ганни НОВОСАД. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

     Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

 

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин