Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Олімпіади, конкурси 2018-2019 н.р.

 

9 листопада 2018 року розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін (польська мова та література, біологія, фізика, екологія, хімія, астрономія, економіка, трудове навчання, українська мова та література, географія, інформатика, німецька та французька мови, англійська мова, інформаційні технології, історія, математика, російська мова та література, правознавство), що проходитимуть 18 днів (по п’ятницях, суботах та неділях) і завершаться 22 грудня 2018 року.

Районний етап олімпіад проводиться за графіком, складеним та затвердженим Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та відповідно до затверджених ним Правил. Районний етап олімпіад проводиться за завданнями, підготовленими комунальним вищим навчальним закладом «Вінницька академія неперервної освіти», надісланими в день проведення олімпіад за 1 годину до їх початку.

Так, 10, 11 та 12 листопада на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районним методичним центром закладів освіти проведено районні учнівські олімпіади з польської мови та літератури, біології та фізики. У вказаних олімпіадах взяли участь відповідно 3, 57 та 59 переможців І-их етапів відповідних олімпіад з 14 закладів загальної середньої освіти та 2-х закладів професійно-технічної освіти району. Більше інформації можна прочитати в розділі «Олімпіади конкурси».

Звертаємо увагу, що на наступному тижні відбудуться районні олімпіади з екології, хімії та астрономії відповідно 16, 17 та 19 листопада 2018 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

          Оргкомітет районного етапу олімпіад бажає всім учасникам успіхів!